Kontaktní údaje
Kordas light s.r.o.
Jungmannova 10
110 00 Praha 1
Mobil: +420 606 608 986
e-mail: kordas.light@email.cz
Úvod

Vítáme Vás na stránkách velkoobchodu se světelnými zdroji, který má na našem trhu již dvacetiletou tradici. Za tu dobu jsme si získali vysokou kvalitou, vynikajícími cenami i seriozním přístupem k našim zákazníkům pevné postavení mezi ostatními prodejci světelných zdrojů a světelné techniky.

Hlavním sortimentem naší firmy jsou světelné zdroje všech typů. Najdete u nás žárovky pro běžné interiérové osvětlení, ale také speciály pro foto, kino, projektory, studio, medicínu, diskotéky, vánoční osvětlení apod. Neexistují tedy téměř žádné světelné zdroje, které bychom neuměli nabídnout ve vysoké kvalitě od předních výrobců jako Philips, Osram, GE, Sylvania a další značky. Výjimkou mohou být pouze firemní světelné zdroje, které se dodávají pouze výrobcům a jejich značkovým servisům. Takovýchto světelných zdrojů je však velmi málo.

Samozřejmě jsme schopni nabídnout našim zákazníkům veškeré komponenty patřící ke světelným zdrojům. Jedná se o elektronické transformátory 12V, patice ke světelným zdrojům, předřadníky, startery a různé typy svítidel pro obchodní prostory, kanceláře a další použití.

Vždy jsme sázeli na kvalitu a dobrý vkus zákazníků, kvalitní servis, rychlé vyřizování objednávek, serióznost a individuální přístup k jednotlivým skupinám kupujících a to vše za velmi přijatelné ceny.

Mobil:606 608 986 - E-mail: kordas.light@email.cz
Pozvánka na Web